Apie mus -> Atlikti projektai LT EN RU  

Atlikti projektai

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai įdiegė metalo detektorių uogų gamybos linijoje. Su šia, šiuolaikine sistema, galima aptikti metalines, nemetalines detales ir jas pašalinti gamybos eigoje.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai įdiegė laboratorinę įrangą, gofruoto kartono mechaniniams parametrams nustatyti.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė mokomąją distiliavimo sistemą.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai įdiegė laboratorinę įrangą, automobilių dinaminiams ratų signalams tirti.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai atliko trijų, pramoninių hidraulinių stalų (vieno stalo keliamoji galia 10 ton) pristatymo, instaliavimo darbus.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai įdiegė metalo detektorių ledų gamybos linijoje. Su šia, šiuolaikine sistema, galima aptikti metalines, nemetalines detales ir jas pašalinti gamybos eigoje.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė automatinę bandinių paruošimo (mikro šlifų) sistemą, metalografiniams tyrimams atlikti.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė sistemą, pramoninių spyruoklių kokybės tyrimams atlikti.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė sistemą, automobilių dinaminių signalų tyrimams atlikti.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė metalų kietumo tyrimų laboratoriją - Rokvelas, Brinelis, Vikersas, Knupas.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė universalią mašiną, tempimo, lenkimo, spaudimo bandymams atlikti.

TecHModus kartu su verslo partneriais sėkmingai atnaujino metalo tyrimų laboratoriją. Pagrindiniai matavimai - Makro / Mikro Vikerso kietumo matavimo prietaisai.

TecHModus, kartu su verslo partneriais sėkmingai modernizavo medinių baltų laminavimo cechą, pagal Europos sąjungos programą. Užsakovas medinių baldų gamintojai.

TecHModus, kartu su verslo partneriais sėkmingai įdiegė skaitmeninę sistemą medžiagos granulometrinei sudėčiai nustatyti. Pilnai automatizuota kontrolės sistema.

TecHModus, kartu su verslo partneriais sėkmingai instaliavo džiovinimo sistemą, precizinėms detalėms džiovinti, prie labai tikslių temperatūros rėžimų. Pilnai automatizuota kontrolės sistema.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai įdiegė metalo detektorių pieno produktų gamybos linijoje. Su šia, šiuolaikine sistema, galima aptikti metalines, nemetalines detales ir jas pašalinti gamybos eigoje.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio verslo partneriais, sėkmingai atliko pramoninio autoklavo elektrinės dalies, specifinių kaitintuvų montavimo, cirkuliacijos srauto sukūrimo, duomenų kontrolės instaliavimo darbus.

TecHModus su verslo partneriais instaliavo Mikro/Makro Vikerso kietumo matuoklį. Vikerso metodu panaudojant mažą apkrovą, dažniausiai matuojami plonų sluoksnių, negiliai užgrūdintos, cementuotų ir azotinių paviršių kietumas.  Į metalo paviršių spaudžiama keturšonė deimantinė piramidė su apkrova 0.1 – 100kgf.

TecHModus atnaujino metalų tyrimo laboratoriją. Universalus kietumo matavimo prietaisas, metalurginis mikroskopas, šlifų paruošimo įranga atitinkanti šių dienų reikalavimus.

TecHModus, bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio partneriais, pradėjo pramoninio autoklavo gamybą Rusijos metalurgijos pramonei.


TecHModus

J.Galvydžio 3 LT - 08236 Vilnius Lithuania

Tel/Fax +370 675 79742
info@techmodus.lt


Rašykite mums

*Vardas

Įmonė

Telefonas

*El.paštas

*Klausimas